«З Вами - для Вас!»
 
центр реабілітації м. Київ
вул. Ярослава Галана, 2
центр реабілітації Пн-Чт: 900 - 1800
Пт: 900 - 1700
центр реабілітації (044) 457 12 75

14 листопада 2017 року в Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41) пройшов заключний XVII гала-концерт «Мрії збуваються» фестивалю «Барви надій». 

Організатором свята виступили Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді Солом’янського району та Солом’янський районний у місті Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Переглянути фото фестивалю можна на нашій сторінці на FaceBook.

Попередньо 1 та 2 листопада пройшов вибірковий тур районного фестивалю "Барви надій", яке оцінювало професійне журі.

  • Едуард Вікторович Межул – художник-педагог Будинку культури Київметробуд, художник-графік, член національної Спілки художників
  • Ніколаєнко Вікторія В’ячеславівна – заступник директора, викладач художник Київської дитячої школи мистецтв
  • Невинська Алла Сергіївна – викладач класу фортепіано Київської дитячої музичної школи № 7 імені Ігоря Шамо
  • Пашкова Світлана Миколаївна – завідуюча вокально-хорового відділу, викладач-методист Київської дитячої музичної школи № 7 імені Ігоря Шамо
  • Салова Світлана Олександрівна – викладач сценічного руху Київської дитячої музичної школи № 7 імені Ігоря Шамо
  • Семенова Ірина Петрівна – педагог-організатор об’єднання підліткових клубв «Либідь», художник
  • Лознєва-Довгопол Тетяна Олександрівна – викладач вокалу Київської дитячої музичної школи № 7 імені Ігоря Шамо
  • Юлія Докторова – художник-фотограф, керівник Док-арт-скул  
  • Гріза Олена Валеріївна – викладач фортепіано Київської дитячої музичної школи № 7 імені Ігоря Шамо
  • Стрелковська Тетяна Анатоліївна - педагог-організатор об’єднання підліткових клубв «Либідь»
  • Філоненко Наталія – багаторазовий переможець районного та міського фестивалів творчості «Повіримо у себе»

За умовами фестивалю переможці стали учасниками ХХVІ Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді «Повіримо у себе».

За роки свого існування, фестиваль здобув собі дуже багато нових друзів.

Друзі та благодійники фестивалю:

  • Директор Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослава Валеріївна Колобова
  • Турчан Антон Віталійович – керівник благодійного фонду «Свет в мире»
  • Ресторан "МакДональдс", що на Севастопільській площі
  • Відомий український гурт «ONUKA»
  • Руденко Віталій Володимирович – голова правління Всеукраїнської громадської організації «Фундація «Громадський рух «Українці проти туберкульозу»»
  • Михайло Васянович - Голова Наглядової ради ГО «Правозахисне об’єднання «Наше Місто»
  • директор Благодійного фонду «Асоціація батьків дітей з аутизмом» Панічевська Євгенія Леонідівна
  • Київська дитяча музична школа № 7 імені Ігоря Шамо, директор – заслужений працівник культури Лойко Алла Костянтинівна
  • Благодійний фонд «Соломинка»
  • Благодійний фонд «Фармація»
  • Хлібопекарська корпорація «Кулиничі»
  • Дитяча громадська організація туристичний клуб «Мангуп»
  • Гімназія біотехнологій № 177

На гала-концерті було проведено нагородження переможців фестивалю:

Виконавче мистецтво

– під номінація «акторська майстерність» - театр «Інтеграл» та учні школи «Надія» Ростислав Громов, Ростислав Кабан та Овечкін Владислав

- під номінація «декламація» - Бажанов Олег

- оригінальний жанр – Егону Джеймс

- Сімейна номінація: Вихованець центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді Солом’янського району м. Києва – Яромир Поляков, Родина Вертай 

«Хореографічний жанр» та «Інструментальний жанр»

Хореографічний жанр: Колектив «Мажор» школи Надія, Соло – Кувайськова Надія, Колектив «Креатив» Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району

Інструментальний жанр: учень школи-інтернат № 17 Шакін Іван, колектив школи-інтернат № 17 

«Вокально-хоровий жанр» та «Аудіовізуальне мистецтво»

Вокально-хоровий жанр» - Соло – учениця школи «Надія» Ксенія Ульянова, Добруцька Олена

Аудіовізуальне мистецтво - під номінація «фото» - Егону Джеймс, Скалозуб Богдан 

«Декоративно-ужиткове мистецтво»

Скурська Анастасія,

Іванченко Маргарита,

Кушнір Максим,

Гарник Таїсія, 

колективна робота «Квіти сонця» відділення соціально-медичної реабілітації дітей

Сахно Артем,

Богацька Анжеліка,

колективна робота «Соняшники» Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді,

Вертай Вікторія,

Чайка Світлана,

Татарінова Олександра,

колективна робота «Осіннє дерево» Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді

«Образотворче мистецтво»

- під номінація «живопис» - Кондрюков Павло, Гончар Григорій

- під номінація «графіка»- Михайловська Катерина, Трохименко Анна 

Переглянути фото можна на нашій сторінці на FaceBook

Сайт створено згідно програми IT-допомоги FreeSiteGO та працює завдяки волотнерській підтримці IT-команди SmartGT