«З Вами - для Вас!»
 
центр реабілітації м. Київ
вул. Ярослава Галана, 2
центр реабілітації Пн-Чт: 900 - 1800
Пт: 900 - 1700
центр реабілітації (044) 457 12 75

Людина починається з добра,
Із ласки, щирості й любові,
Із батьківської хати і двора,
Із теплоти, що є у кожнім слові

17 листопада 2016 року в приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації пройшов гала-концерт «Мрії збуваються» в рамках фестивалю творчості для дітей та молоді «Барви надій».

Свято організовано Центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді Солом’янського району, Солом’янським районним у місті Києві центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та за підтримки Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Організатори свята виразили слова подяки своїм друзям та благодійникам:

  • Директор Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослава Валеріївна Колобова;
  • Ресторан «МакДональдс», що на Севастопільській площі;
  • Михайло Васянович - Голова Наглядової ради ГО «Правозахисне об’єднання «Наше Місто»;
  • Джевага Сергій Валерійович - Генеральний директор медичного центру «НАША РОДИНА»;
  • Козловський Олександр Анатолійович – Керівник Благодійного фонду «Родина милосердя»;
  • Київська дитяча музична школа № 7 імені Ігоря Шамо;
  • Київський методичний центр закладів культури та навчальних закладів;
  • Об’єднання підліткових клубів «Либідь»;
  • Дитяча громадська організація туристичний клуб «Мангуп»;
  • Гімназія біотехнологій № 177.

Попередньо 9, 10 листопада було проведено вибірковий тур на якому професійним журі було обрано переможців, які приймуть участь в ХХV Київському міському фестивалі творчості дітей та молоді «Повір у себе».

Отже переможцями фестивалю «Барви надій» 2016 року стали:

«Виконавче мистецтво» та «Авторська поезія та проза»

  • Виконавче мистецтво – під номінація «акторська майстерність» - театр «Інтеграл»;
  • Під номінація «декламація» - Бригінець Олександра, Скалозуб Богдан;
  • Оригінальний жанр – Егону Джеймс;
  • Авторська поезія та проза - Добруцька Олена;

Хореографічний жанр:

  • Соло - Притико Олександра;
  • Колектив школи - інтернат № 17;
  • Соло – Кувайськова Надія;

Інструментальний жанр:

  • Колектив «Мажор» школи «Надія»

«Вокально-хоровий жанр»

  • Соло – Бригінець Олександра, Скалозуб Богдан;
  • Дует школи «Надія» Барчан Олександра, Ульянова Ксенія;
  • Хор школи-інтернат № 17;

«Аудіовізуальне мистецтво», «Фото» та «Нерукотворне мистецтво»

  • Під номінація «ІТ - номінація» - Матюк Денис;
  • Підномінація «фото» - Егону Джеймс, Лопан Олексій;
  • Номінація «Нерукотворне мистецтво» - Гончар Григорій;

«Декоративно-ужиткове мистецтво»

  • Вітошніков Іван – школа-інтернат №17;
  • Больба Карина - школа-інтернат №2;
  • Колективна робота відділення соціально-медичної реабілітації дітей;
  • Шаповал Ірина - школа-інтернат №17;
  • Козуб Юрій – Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району;
  • Лягодович Владислав – школа «Надія»;
  • Назаренко Денис - школа-інтернат №17;
  • Колективна робота Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району «Мушля»;
  • Кувайськова Надія;
  • Колективна робота Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району «Ляльковий хоровод»;
  • Кислий Назар;
  • Новікова Тетяна;
  • «Образотворче мистецтво»

    • Під номінація «живопис» - Андрійко Андрій, Чайка Світлана;
    • Під номінація «графіка» - Михайловська Катерина, Кислий Назар;

     

Сайт створено згідно програми IT-допомоги FreeSiteGO та працює завдяки волотнерській підтримці IT-команди SmartGT